
Available immediately. Ready for dispatch in: 1-2 days
| Broad | 63 mm |
|---|---|
| Country Of Manufacture | Italy |
| Height | 119,5 mm |
| Material | Clear glass |
| Printable | yes |
| Volume | 250 ml |
| Weight | 250 , 262 g |
| Colour | Clear |
| Volume - Full Border | 250 ml |
| Form - Base Area | Square |
| Mouth size | ⌀ 17–21×33 mm |
| Manufacturer | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
1 review
5 February 2024 20:39
250 ml glass bottle 'Torben', square, mouth: cork-Perfect
Please don't stop making them. really need them. started a small business and it is perfect
| Broad | 63 mm |
|---|---|
| Country Of Manufacture | Italy |
| Height | 119,5 mm |
| Material | Clear glass |
| Printable | yes |
| Volume | 250 ml |
| Weight | 250 , 262 g |
| Colour | Clear |
| Volume - Full Border | 250 ml |
| Form - Base Area | Square |
| Mouth size | ⌀ 17–21×33 mm |
| Manufacturer | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Login
1 review
5 February 2024 20:39
250 ml glass bottle 'Torben', square, mouth: cork-Perfect
Please don't stop making them. really need them. started a small business and it is perfect
*The discount refers to the saving compared to the unit price.
Important: If lids are configurable, they must be selected separately. Please ensure that they have been added to your basket.
























