Avery Zweckform Zweckform Sticker 'Glitter Hearts', heart, paper, red
Article number : 100019280
Zweckform Sticker 'Glitter Hearts', heart, paper, red
Successfully added to wishlist
Your configuration

Quantity Price per piece Savings*
1
£2.13
10
£2.07
2%
20
£2.00
6%
50
£1.95
8%
100
£1.60
24%
200
£1.54
27%
No selection
Akett 'Lovely Hearts, Glimmer' from the purpose form design series 'Creative' Z-Design is liable for bottles, glass, paper and many other materials. Suitable for tinkering and decorating. Packaging unit: 2 leaves
| Broad | 80 mm |
|---|---|
| Country Of Manufacture | Germany |
| Height | 1,5 mm |
| Material | Paper |
| Weight | 8 g |
| Colour | Red |
| Form - Base Area | Gift labels |
| Manufacturer | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
Akett 'Lovely Hearts, Glimmer' from the purpose form design series 'Creative' Z-Design is liable for bottles, glass, paper and many other materials. Suitable for tinkering and decorating. Packaging unit: 2 leaves
| Broad | 80 mm |
|---|---|
| Country Of Manufacture | Germany |
| Height | 1,5 mm |
| Material | Paper |
| Weight | 8 g |
| Colour | Red |
| Form - Base Area | Gift labels |
| Manufacturer | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Login
No reviews found. Share your insights with others.
*The discount refers to the saving compared to the unit price.
Important: If lids are configurable, they must be selected separately. Please ensure that they have been added to your basket.








